Soluma Lex

Eksperckie doradztwo prawne.

Polskie prawo, szczególnie gospodarcze, uchodzi za wyjątkowo zawiłe. W życiu i w biznesie rozsądnie jest zatem korzystać z fachowego wsparcia. Kancelaria prawna Soluma LEX oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną opartą na modelu ścisłej współpracy. Skupiamy się na Państwa problemach prawnych, gwarantując ich skuteczne rozwiązanie. Zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami i z korzyścią dla Klienta. Zapraszamy do poznania naszego zespołu.

Eksperckie doradztwo prawne.

Znamy się na prawie i umiemy je zastosować w praktyce

W Kancelarii Soluma LEX łączymy doskonałą wiedzę prawniczą z umiejętnością jej zastosowania w praktyce. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego, jak również osób fizycznych.

Nasz zespół tworzą radcy prawni i adwokaci, dodatkowo współpracujemy z doradcami podatkowymi, ekspertami prawa pracy, kancelariami notariackimi, biegłymi rewidentami oraz autorytetami w dziedzinie prawa. To pozwala nam oferować kompleksową obsługę bez względu na stopień skomplikowania Państwa sprawy.

Szeroki zakres specjalizacji

W Kancelarii prawnej Soluma LEX wyznajemy zasadę, że nawet najwybitniejszy teoretyk i praktyk prawa nie jest ekspertem w każdej dziedzinie. Dlatego naszą Kancelarię tworzy kilka wyspecjalizowanych działów prawnych, które w razie potrzeby wymieniają się doświadczeniami i wspólnie analizują konkretny przypadek. Taka formuła eliminuje ryzyko popełnienia błędu i narażenia Klienta na niepotrzebne nerwy czy przewlekłość postępowania.

Dostarczamy eksperckie rozwiązania z zakresu m.in.:

  • Prawa gospodarczego
  • Prowadzenia windykacji
  • Prawa ochrony danych osobowych
  • Prawa podatkowego
  • Dochodzenia odszkodowań
  • Prawa cywilnego
  • Prawa rodzinnego
  • Prowadzenia sporów przeciwko firmom windykacyjnym

Choć jesteśmy specjalistami od obsługi podmiotów gospodarczych, naszą pomoc oferujemy także osobom fizycznym.

Celem naszej Kancelarii jest budowanie długoletnich relacji z Klientami, dlatego wykorzystujemy całą naszą wiedzę, doświadczenie i zasoby, by doprowadzić Państwa sprawę do szczęśliwego finału. Zapraszamy do skorzystania z doradztwa prawnego Kancelarii Soluma LEX. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.  

O firmie